درباره کیدز استایل

مجموعه کیدزاستایل حدود پنج سال هست که در زمینه پوشاک و اکسسوری کودک فعالیت داره .

در ابتدا فقط از اجناس وارداتی تو کالکشنمون استفاده میشده ، ولی در چند سال اخیر به خاطر حمایت از تولید ملی و همچنین بالارفتن کیفیت اجناس داخلی با برندهای مطرح ایرانی همکاریمونو آغاز کردیم.

تمرکز ما بیشتر روی لباس راحتی و لباس زیر کودک و نوجوان هست ، ولی اجناس دیگه ای مثل کیف و کفش و هم در کالکشنمون داریم.

نکات قابل توجه در خرید لباس دخترانه

در خرید لباس دخترانه باید به روحیه لطیف‌تر دختران توجه داشت. رنگ‌های شاد و لطیف را مدنظر قرار دهید. ممکن است برای دختر دلبندتان لباس‌هایی را که دارای تزییناتی هستند، خریداری نمایید. توجه داشته باشید که تعداد این تزیینات، بیش‌ازاندازه نباشد. از طرفی ممکن است این تزیینات، خراش‎دهنده و خطرناک باشند. پس در خرید این نوع لباس دخترانه حتما نهایت دقت را به خرج دهید. به‎علاوه، دختران نسبت به پاکیزگی لباس خود بسیار حساس‌ هستند. در خرید و شستشوی لباس دخترانه حتما به این موضوع توجه داشته باشید.

نکات قابل توجه در خرید لباس پسرانه

خرید لباس پسرانه
لباس پسرانه معمولا به تعدادی پیراهن، شلوار و تی شرت ختم می‌شود؛ درحالی‌که می‌توانید لباس‌های بسیار متنوعی برای پسر عزیزتان بخرید. خرید لباس بچه گانه پسرانه برای خانواده‌ها آسان نیست؛ زیرا در کنار پیدا کردن لباس مناسب با قیمت خوب، باید به ویژگی‌های آن نیز توجه کنید تا مبادا مجبور شوید مجددا به سراغ خرید لباس پسرانه جدید بیایید.